langpl

Nowa linia w naszym zakładzie

Z przyjemnością informujemy, iż sukcesem zakończyły się prace montażowe naszej nowoczesnej linii produkcyjnej, realizowanej w ramach projektu współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej. Ta nowa inwestycja pozwoli na wprowadzenie na rynek specjalistycznych wyrobów dla przemysłu mleczarskiego, lodziarskiego i cukierniczego o podwyższonej trwałości mikrobiologicznej poprzez zastosowanie procesu sterylizacji.

Produkcja na uruchomionych urządzeniach zapewni wydłużenie terminu przydatności produktów bez użycia substancji konserwujących z wykorzystaniem czynników tylko fizycznych, którymi są wysokotemperaturowa obróbka termiczna w warunkach podwyższonego ciśnienia.

Ma to szczególne znaczenie przy aktualnym trendzie oczekiwań klientów na produkty naturalne, o jak najprostszym składzie surowcowym tzw. "czysta etykieta" oraz obniżania zawartości cukru w wyrobach gotowych.

Linia jest w pełni aseptyczna, bezpieczna oraz zawiera optymalne rozwiązania technologiczne odpowiadające na współczesne wyzwania rynkowe.

Stale udoskonalamy nasz park maszynowy, a nowa linia technologiczna jest innowacją w skali kraju.

langpl
UE Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie UE
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.